Програма



13.09.2013
21:00
Камерна сцена

Лейла Кондакова

Концерт

13.09.2013
21:00
Театральна сцена

Художній фільм "Хліб" (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone (Білорусь)

Художній фільм Хліб (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone (Білорусь)

13.09.2013
21:00
Lab Combinat

Музично-поетично-візуальна програма

LabCombinat

13.09.2013
22:00
Вулична музична сцена

KOLOAH, FOZZ, YO MY4A

Djs

14.09.2013
15:00
Вулична музична сцена

The Bad Names, KAKAXA, NRAvitsa, Basement, The Dontpaniks

Концерт

14.09.2013
15:00
Камерна сцена

Сольний проект «Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя»

Володимир Лавриненко (Україна-Швейцарія) 

14.09.2013
17:00
Театральна сцена

Концерт музики Едуарда Артєм’єва

Концерт за участі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України (диригент – Микола Лисенко)

14.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концерт

Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» (диригент – Валерій Матюхін), Національна заслужена академічна капела України «Думка» (диригент – Оксана Никитюк)

14.09.2013
19:00
Вулична музична сцена

Проект

Проект "Мапа ріки" ДахаБраха (Україна), Karbido (Польща), Metamorphosis (Чехія)

14.09.2013
21:00
Вулична музична сцена

FREDDY Marx Street, 5 Vymir

Концерт

14.09.2013
24:00
Вулична музична сцена

Нічна вечірка

15.09.2013
15:00
Вулична музична сцена

Діти неба, HIS, Tape Holder, Sideburns Party, Dzierzynsky Bitz

Концерт 

15.09.2013
15:00
Камерна сцена

Концерт Російського-Українського проекту з програмою «Fіn de Siecle».

Учасники проекту: Сергій Лєтов/Юрій Яремчук/Сергій Радзецький/Дмитро Радзецький

15.09.2013
23:00
Вулична музична сцена

Badian Sauna System, OY Sound System

Концерт

16.09.2013
17:00
Камерна сцена

Проект "KRAPLYNY : МІНІМАЛІЗМ +"

авторка – Мирослава Которович

16.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

ДжемМІКС Анатолія Весклярського: легенди київського андерграунда

Vesklyarsky, Ivanov Down, Vasil Goidenko "Коллежський асесор", Лапоногов Олег "Табула раca", Олександр Потьомкін "Перрон", Дима Добрийвечір "Вій", Льоша Гаврилов "Затеряний світ", Шурик Піпа "Аттрактор", АдольфИч

16.09.2013
21:00
Камерна сцена

Літературно-музичний проект "По морді" (Україна-Чехія)

Місько Барбара,
Йозеф Остржанскі

17.09.2013
18:00
Камерна сцена

Музично-візуальний проект «Дорога зі скла»

Проект «ТЕЛЬНЮК:Сестри» й художник Ігор Поліщук

17.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

Джаз Коктебель

Red Snapper, Kurt Lorents, MONTEFIORI

17.09.2013
21:00
Камерна сцена

Лейла Кондакова

Концерт

18.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концертна програма "Lege artis"

Спецпроект у рамках ГОГОЛЬFEST 2013, фестиваль "Давня музика в Києві"

18.09.2013
18:30
Вулична музична сцена

ULTRA VAGUE FESTIVAL

ИЯ, QNG, Cherokey, MAIAK

18.09.2013
18:30
Вулична музична сцена

Проект "Melodeclamatio"

Мария Банько, Сергій Войналович, Дмитро Казаков, Євген Півень, Антон Полунін, Сергій Синоптик, Юрій Соломко, Adelaide Noir,
Поліна Городиська

18.09.2013
20:00
Lab Combinat

Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес"

LabCombinat

18.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

Uncletom The Band, MyImaginaryFriends, Dutch Hound, HUSAKS

Концерт

19.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концертна програма MEDITATIO 1. Sed Contra 1913/2013: градації

піаніст Євген Громов

19.09.2013
19:00
Вулична музична сцена

Azh promo

"Seven oceans of underbreathe, 
Unsigned char, Aims, Heinali"

19.09.2013
20:00
Велика музична сцена

Концерт

Grozovska band за участі Р.Гриньківа; Dakh Daughters

20.09.2013
17:00
Вулична музична сцена

Проект Opening EthnoLab

ТаРута feat. Роман Коляда

20.09.2013
17:00
Камерна сцена

Концерт

Харківський гітарний квартет

20.09.2013
17:30
Кінотеатр

6 level day

Atomic Simao;  Viranda + Олексій Дмітрієв; FOTON71 + SWEETLO; Гапочка; Макс Дерський; Хамерман знищує віруси; Dj Galatar

20.09.2013
18:30
Вулична музична сцена

Музично-поетичний проект "Жінки Гоголя"

Учасники: Павло Коробчук, Василь Карп'юк, Артем Полежака, Лесик Панасюк, Гєник Бєляков, Тарас Малкович
Учасниці: Олена Степаненко, Олена Герасим'юк, Світлана Поваляєва, Анна Малігон, Оксана Гаджій, Карина Тумаєва

20.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

" Концерт"

"Frost Nova,
Folksmashina, TGDM, Respect Your Mom"

20.09.2013
21:00
Велика музична сцена

Концерт AnyKey

Gangpol & Mit (Франція), Eat Rabbit (Франція), Banda Arkan (Україна)

20.09.2013
23:59
Вулична музична сцена

Dub Splash

JAH FREE aka DUB ACTIVIST [London, UK]ECHO RANKS [London, UK]

21.09.2013
14:00
Вулична музична сцена

УНІЖ-ЦЕХ

АртПоле

21.09.2013
15:00
Вулична музична сцена

Концерт

"Sleeping Bear,
Secret Avenue,
Krobak"

21.09.2013
15:00
Камерна сцена

Концертна програма "Танго і джаз"

юні скрипалі Тетяни Жмендак та Іллі Бондаренка

21.09.2013
18:00
Вулична музична сцена

Концертна програма

 New Era Orchestra, Диригент – Тетяна Калініченко

21.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

Концерт

"The Space Cakes,
SALTO, Alarm Pressue"

21.09.2013
22:00
Вулична музична сцена

Концерт

Треш-шапито КА4 (Росія), Gutzul Magic Fundation (Росія-Україна)

21.09.2013
22:30
Вулична музична сцена

Діско-панк мюзикл "Івушка"

 ВІА Кукли Клауса 

22.09.2013
17:00
Вулична музична сцена

Концерт

Stepan I Meduza, Катя Бабкіна + Антон Байбаков; Tanya_Tanya, Куку Шанель, HOBOT&Co

22.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти"

Диригент – Володимир Сіренко Солістка – Мирослава Которович

22.09.2013
22:00
Театральна сцена

Концерт

Hann with Gun

Розробка сайту:
Розробка дизайну:
Технiчна пiдтримка сайту:
site@gogolfest.org