13.09.2013
20:00
Театральна сцена

Театральний перформанс "НІ БОГ, НІ ЦАР, АНІ ГЕРОЙ"

Режисер В. Троїцький, Театр "Дах", PoemaTheater, "ДахаБраха", "Dakh Daughters", А. Байбаков

Театр

13.09.2013
20:30
Кінотеатр

Короткий метр

Українська кіноасоціація

Кіно

13.09.2013
20:30
Кінотеатр

Короткий метр

Українська кіноасоціація

Кіно

13.09.2013
21:00
Камерна сцена

Лейла Кондакова

Концерт

Музика

13.09.2013
21:00
Театральна сцена

Художній фільм "Хліб" (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone (Білорусь)

Художній фільм Хліб (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone (Білорусь)

Музика

13.09.2013
21:00
Lab Combinat

Музично-поетично-візуальна програма

LabCombinat

Музика

13.09.2013
22:00
Вулична музична сцена

KOLOAH, FOZZ, YO MY4A

Djs

Музика

14.09.2013
12:00
Кінотеатр

Воркшоп про етапи реалізації самвидава. Алексис Зав'ялоф

Воркшоп про етапи реалізації самвидава. Алексис Зав'ялоф

Література

14.09.2013
12:00-18:00
Аудиторіум

Дитяча програма

Дитяча програма

Дитяча програма

14.09.2013
15:00
Вулична музична сцена

The Bad Names, KAKAXA, NRAvitsa, Basement, The Dontpaniks

Концерт

Музика

14.09.2013
15:00
Кінотеатр

Поетично-музична програма

Невідомий Творчий Колектив (Росія)

Література

14.09.2013
15:00
Камерна сцена

Сольний проект «Фортепіанна музика ХХ і ХХІ сторіччя»

Володимир Лавриненко (Україна-Швейцарія) 

Музика

14.09.2013
15:00
Літературний майданчик

Лекція

Катерина Ботанова директор "CSM"

Освітня програма

14.09.2013
16:00
Кінотеатр

Анімація

Кіно

14.09.2013
17:00
Театральна сцена

Концерт музики Едуарда Артєм’єва

Концерт за участі Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України (диригент – Микола Лисенко)

Музика

14.09.2013
17:00
Вулична музична сцена

Рисування на автомобілі за допомогою ключа, цвяха та викрутки

Вадим Моїсеєнко

Майстерня

14.09.2013
17:30
Кінотеатр

Альманах

Docudays

Кіно

14.09.2013
18:00
Літературний майданчик

Ювілейна лекція

Алевтина Кахідзе, Катерина Свіргуненко

Література

14.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концерт

Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» (диригент – Валерій Матюхін), Національна заслужена академічна капела України «Думка» (диригент – Оксана Никитюк)

Музика

14.09.2013
19:00
Вулична музична сцена

Проект

Проект "Мапа ріки" ДахаБраха (Україна), Karbido (Польща), Metamorphosis (Чехія)

Музика

14.09.2013
19:00
Літературний майданчик

Презентації спільної практичної роботи

 Алевтина Кахідзе та 
1-ше скликання курсу Сучасного Мистецтва Школи Візуальних Комунікацій

Освітня програма

14.09.2013
19:30
Кінотеатр

Альманах

Docudays

Кіно

14.09.2013
20:00
Аудиторіум

Зустріч Café Scientifique Kyiv

Євген МАРТИНОВ, д. ф.-м. н., Інститут теоретичної фізики НАН України, учасник проекту ALICE (Великий адронний коллайдер) 

Освітня програма

14.09.2013
20:30
Літературний майданчик

Лекція-воркшоп -

Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач

Література

14.09.2013
20:30
Lab Combinat

Музично-поетично-візуальний проект

LabCombinat

Література

14.09.2013
20:30
Кінотеатр

Альманах ГОГОЛЬFEST

Кіно

14.09.2013
21:00
Камерна сцена

Відкрита лекція Анни Р. Бужинської:

Тривалість – 2 години. Мова: польська, переклад українською

Освітня програма

14.09.2013
21:00
Вулична музична сцена

FREDDY Marx Street, 5 Vymir

Концерт

Музика

14.09.2013
22:00
Кінотеатр

Альманах ГОГОЛЬFEST

Кіно

14.09.2013
24:00
Вулична музична сцена

Нічна вечірка

Музика

15.09.2013
12:00
Co-working

Дитяча програма

Дитяча програма

15.09.2013
12:00
Кінотеатр

Відкрита лекція

Анна Р. Бужинська (Мова: польська, переклад українською)

Освітня програма

15.09.2013
14:30
Літературний майданчик

Воркшоп

Андрей Сакун, Олег Грищенко, Олена Старанчук - Художники-дизайнеры, участники творчого об'єднання ВАЛ

Освітня програма

15.09.2013
15:00
Вулична музична сцена

Діти неба, HIS, Tape Holder, Sideburns Party, Dzierzynsky Bitz

Концерт 

Музика

15.09.2013
15:00
Камерна сцена

Концерт Російського-Українського проекту з програмою «Fіn de Siecle».

Учасники проекту: Сергій Лєтов/Юрій Яремчук/Сергій Радзецький/Дмитро Радзецький

Музика

15.09.2013
16:00
Кінотеатр

This is the end. Смертельна селекція

Кіно

15.09.2013
17:30
Літературний майданчик

Лекція

Спільнота "Варто", Ольга Селищева, художник, дизайнер Saatchi & Saatchi Україна

Література

15.09.2013
22:00
Театральна сцена

ПРЕМ'ЄРА! "сТАНЦІя" (Україна/Франція)

Режисер — Стефан Рікордель (за участі Влада Троїцького) За участі: Dakh Daughters Band та А.Байбакова Тривалість: 1 год 20 хв 

Театр

15.09.2013
23:00
Вулична музична сцена

Badian Sauna System, OY Sound System

Концерт

Музика

16.09.2013
10:00
Літературний майданчик

Школа літературного менеджменту

Катерина Ботанова, Віра Балдинюк, Макс Кідрук, Тетяна Терен, Антон Санченко та інші

Література

16.09.2013
12:00
Аудиторіум

Відкрита лекція "Глядач в сучасному театрі: стратегії, провокації, маніпуляції та спокуси"

Йоанна Віховська - театральний критик, перформер. Мова: польська, переклад українською

Освітня програма

16.09.2013
12:00
Co-working

Дитяча програма

Дитяча програма

16.09.2013
12:00
Кінотеатр

Відкрита лекція

 Анна Р. Бужинська (Мова: польська, переклад українською)

Освітня програма

16.09.2013
14:00
Камерна сцена

Відкрита дискусія на тему: "Український та польський контексти розвитку сучасного театру"

За участю польських та українських науковців та театральних діячів. Мова: українська, польська (переклад українською)

Освітня програма

16.09.2013
16:00
Кінотеатр

"Треш-кіно"

УПВ Арт груп

Кіно

16.09.2013
17:00
Камерна сцена

Проект "KRAPLYNY : МІНІМАЛІЗМ +"

авторка – Мирослава Которович

Музика

16.09.2013
17:00
Кінотеатр

"Якиманка 90-е"

Клуб СИНЕ ФАНТОМ

Кіно

16.09.2013
18:00
Літературний майданчик

Ксеня Харченко. Фрагменти

Література

16.09.2013
19:00
Кінотеатр

Короткий метр

Клуб СИНЕ ФАНТОМ

Кіно

16.09.2013
19:00
Аудиторіум

"Креативная деревня. ИЗОЛЯЦИЯ. Донецк"

Крістс Ернстсонс, Константин Леоненко, Ольга Єфімова

Освітня програма

16.09.2013
19:00
Co-working

Лекція по розробці продукту, 3Д технології

Тарас Гимирович, Світлана Соворона

Освітня програма

16.09.2013
19:30
Літературний майданчик

Лекція "Self-made в літературі"

Максим Кідрук, письменник

Література

16.09.2013
19:30
Театральна сцена

ПРЕМ'ЄРА! "Лід" (Польща)

 Режисер – Януш Опринський Тривалість: 2 год

Театр

16.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

ДжемМІКС Анатолія Весклярського: легенди київського андерграунда

Vesklyarsky, Ivanov Down, Vasil Goidenko "Коллежський асесор", Лапоногов Олег "Табула раca", Олександр Потьомкін "Перрон", Дима Добрийвечір "Вій", Льоша Гаврилов "Затеряний світ", Шурик Піпа "Аттрактор", АдольфИч

Музика

16.09.2013
20:30
Кінотеатр

Короткий метр

Клуб СИНЕ ФАНТОМ

Кіно

16.09.2013
21:00
Літературний майданчик

Літературний перформанс "Джокер"

реж. Анна Агаджанова

Література

16.09.2013
21:00
Lab Combinat

Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес"

LabCombinat


16.09.2013
21:00
Камерна сцена

Літературно-музичний проект "По морді" (Україна-Чехія)

Місько Барбара,
Йозеф Остржанскі

Музика

16.09.2013
21:30
Літературний майданчик

Не-і-Нет. Літературно-мистецька акція

БЕЗ ПРАВА СПРОЩЕННЯ (Анна Агаджанова, Катерина Тягло), Анна Протасова, Таня-Марія Литвинюк + Олександра Озерова,
Гадзінський Ярослав, Вік Коврей 

Література

16.09.2013
22:00
Кінотеатр

"Мрія олігарха"

Клуб СИНЕ ФАНТОМ

Кіно

16.09.2013
22:30
Театральна сцена

ПРЕМ'ЄРА! "сТАНЦІя" (Україна/Франція)

Режисер Стефан Рікордель (за участі Влада Троїцького) За участі: Dakh Daughters Band та А.Байбакова Тривалість: 1 год 20хв 

Театр

17.09.2013
12:00
Кінотеатр

Лекція:"Стиль як мистецтво".

Світлана Островська

Освітня програма

17.09.2013
16:30
Аудиторіум

Майстер класс "Міф про чистий аркуш"

Варвара Перекрест, ілюстратор, викладач

Література

17.09.2013
17:30
Літературний майданчик

Лекція "Тренди в культурі"

Віра Балденюк

Освітня програма

17.09.2013
18:00
Камерна сцена

Музично-візуальний проект «Дорога зі скла»

Проект «ТЕЛЬНЮК:Сестри» й художник Ігор Поліщук

Музика

17.09.2013
18:30
Аудиторіум

Лекція: "Від міського розвитку до демократичної політичної культури"

Презентація урбаністичного проекту Фонду Гайнріха Бьолля

Андрій Макаренко

Освітня програма

17.09.2013
18:30
Літературний майданчик

"Російськомовна література України: на двох стільцях чи між ними?"

Павло Михед, Ростислав Семків, Яна Дубінянська, Антон Санченко, Олексій Нікітін. Модератор - Завен Баблоян

Література

17.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

Джаз Коктебель

Red Snapper, Kurt Lorents, MONTEFIORI

Музика

17.09.2013
20:00
Літературний майданчик

Лекція "З чого почати молодому українському фантасту?"

Радій Радутний, письменник-фантаст

Література

17.09.2013
21:00
Камерна сцена

Лейла Кондакова

Концерт

Музика

17.09.2013
22:00
Кінотеатр

"Delirium", режисер Ігор Подольчак

Koktebel Jazz Festival

Кіно

18.09.2013
10:00
Літературний майданчик

Школа літературного менеджменту

Література

18.09.2013
13:00
Аудиторіум

Лекція ""Естетика комунікації"

Анже Єреб (Словенія), президент клубу ADC*UA

Освітня програма

18.09.2013
13:00
Кінотеатр

Лекція "Тілесність в Архітектурі"

Марія Куліковськая, художник, магістр-архітектури

Освітня програма

18.09.2013
14:30
Кінотеатр

Мистецька Платформа, Приклад успішної культурної боротьби. Ревіталізація

Микола Марусик

Література

18.09.2013
15:00
Аудиторіум

Лекція-воркшоп "Основи типографіки: Естетика и технологія шрифту"

Микола Ковальчук 

Освітня програма

18.09.2013
16:00
Кінотеатр

"Той, хто пройшов крізь вогонь"

режисер М. Іллєнко

Кіно

18.09.2013
17:30
Кінотеатр

Короткий метр

CinemaHall

Кіно

18.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концертна програма "Lege artis"

Спецпроект у рамках ГОГОЛЬFEST 2013, фестиваль "Давня музика в Києві"

Музика

18.09.2013
18:00
Аудиторіум

Дискусія про актуальність Гоголя у сучасному українському контексті. Презентація академічного видання 7-томника Гоголя українською мовою, 2-томника вибраних творів у перекладах українською мовою, а також книги Едити М. Бояновської про Гоголя

Учасники: Іван Малкович, Павло Михед, Андрій Бондар. Модератор - Лесь Белей

Література

18.09.2013
18:30
Вулична музична сцена

ULTRA VAGUE FESTIVAL

ИЯ, QNG, Cherokey, MAIAK

Музика

18.09.2013
18:30
Вулична музична сцена

Проект "Melodeclamatio"

Мария Банько, Сергій Войналович, Дмитро Казаков, Євген Півень, Антон Полунін, Сергій Синоптик, Юрій Соломко, Adelaide Noir,
Поліна Городиська

Музика

18.09.2013
19:00
Кінотеатр

Короткий метр

CinemaHall

Кіно

18.09.2013
20:00
Літературний майданчик

Презентація книги

Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев

Література

18.09.2013
20:00
Lab Combinat

Музично-поетично-візуальний проект "Країна чудес"

LabCombinat

Музика

18.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

Uncletom The Band, MyImaginaryFriends, Dutch Hound, HUSAKS

Концерт

Музика

18.09.2013
20:30
Театральна сцена

«…ДАХ…Вечір…» (Україна)

Режисер Влад Троїцький, Театр "ДАХ" Вечір Тривалість: 1 год 30 хв

Театр

18.09.2013
20:30
Кінотеатр

Короткий метр

CinemaHall

Кіно

18.09.2013
21:00
Камерна сцена

Презентація міжнародного інтердисицплінарного проекту

Олександр Михед, Тарас Галаневич, Антон Санченко

Освітня програма

18.09.2013
22:00
Кінотеатр

1210

CinemaHall

Кіно

18.09.2013
22:30
Театральна сцена

"…ДАХ…Ніч" (Україна)

Режисер Влад Троїцький, Театр "ДАХ" Вечір Тривалість: 1 год 30 хв

Театр

18.09.2013
8:00
Театральна сцена

" «…ДАХ…Ранок…» (Україна) "

Режисер Влад Троїцький, Театр «ДАХ» (Україна). Тривалість: 50 хв.

Театр

19.09.2013
12:00
Літературний майданчик

" Лекція ""Життя на межі: про креатив в мистецтві, дизайн в рекламі"" "

Наталія Сінєпупова, Школа Візуальних Комунікацій

Література

19.09.2013
13:30
Кінотеатр

Інсталяція "Let's Talk!"

Наталія Синепупова, Ірина Гетьман, Іван Можаєв 

Візуальне мистецтво

19.09.2013
14:00
Аудиторіум

"Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk Стрибок в інновації: коли його здійснить Україна?"

"Максим Стріха, Борис Рассамакін, Дмитро Дзюба,
Володимир Семиноженко, 
Ростислав Павленко"

Освітня програма

19.09.2013
15:00
Камерна сцена

Лекція-концерт «Гітара в Україні»

К. Чеченя

Освітня програма

19.09.2013
15:00
Літературний майданчик

Презентація Шевченківської енциклопедії Інституту літератури ім.Т.Г. Шевченка НАН України

Олександр Боронь, Роксана Харчук

Література

19.09.2013
16:00
Кінотеатр

"Сучасне Українське Кіно"

В. Сочивець

Кіно

19.09.2013
16:00
Аудиторіум

"""Global Shapers Kyiv Hub, Дискусійна панель Smart Talk ""Культура(и). Навіщо це сучасній Україні?"""

"Модераторка: Ірина Славінська Учасники: Влад Троїцький, 
Іван Семесюк, 
Ірина Соловей, 
Ірена Карпа,
Олеся Островська-Люта "

Освітня програма

19.09.2013
16:30
Літературний майданчик

Лекція "Гоголь як емблема сучасної масової культури"

Тамара Гундорова

Література

19.09.2013
17:30
Кінотеатр

"Неігрова секція"

Сучасне Українське Кіно

Кіно

19.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концертна програма MEDITATIO 1. Sed Contra 1913/2013: градації

піаніст Євген Громов

Музика

19.09.2013
18:30
Літературний майданчик

Презентація поетичної серії "Числа" видавництва Лаурус та книжки Сашка Ірванця "Вибране за 33 роки"

Упорядник серії Інна Булкіна та автор Сашко Ірванець

Література

19.09.2013
18:30
Co-working

Лекція-воркшоп - "Урбаністична графика" (гравюра на картоне)

Тарас Ковач

Майстерня

19.09.2013
19:00
Кінотеатр

"Анімаційна секція"

Сучасне Українське Кіно

Кіно

19.09.2013
19:00
Театральна сцена

"Історія багатьох..."

Хореограф - Василь Козар

Візуальне мистецтво

19.09.2013
19:00
Вулична музична сцена

Azh promo

"Seven oceans of underbreathe, 
Unsigned char, Aims, Heinali"

Музика

19.09.2013
20:00
Літературний майданчик

Розмова "Культура як бізнес"

Влад Троїцький 

Освітня програма

19.09.2013
20:00
Аудиторіум

Лекція "Діалоги просторів"

 Юрій Кайгородцев та Кирило Цуман,  KARarchitects/InLab, Культурний Проект 

Освітня програма

19.09.2013
20:00
Велика музична сцена

Концерт

Grozovska band за участі Р.Гриньківа; Dakh Daughters

Музика

19.09.2013
20:30
Кінотеатр

Ігрова секція

Сучасне Українське Кіно

Кіно

19.09.2013
21:30
Літературний майданчик

Презентація книг Михайла Бриниха

Література

19.09.2013
21:30
Камерна сцена

"Капітан Джон Сміт" (Україна/США)

"Режисер – Вірляна Ткач 
Тривалість: 1 год"

Театр

19.09.2013
22:00
Кінотеатр

Ігрова секція

Сучасне Українське Кіно

Кіно

20.09.2013
12:00
Аудиторіум

Лекція "Робота громадської організації в сфері культури"

Микола Марусик, Мистецька платформа

Освітня програма

20.09.2013
12:00
Кінотеатр

Презентацiя книги Сергiя Плачинди "Як укр. мiфи по свiту розiйшлися"

Видавництво "Такi справи"

Література

20.09.2013
14:00
Літературний майданчик

Акція від учасників Школи літературного менеджменту

Література

20.09.2013
14:00
Кінотеатр

Лекції з музичного маркетингу

Дарця Тарковська

Освітня програма

20.09.2013
14:00
Аудиторіум

Презентація проекту "Niice"

Арианна Хмельнюк, Тарас Гимирович

Освітня програма

20.09.2013
14:30
Аудиторіум

Лекція-воркшоп "Основи типографіки: Естетика и технологія шрифту"

Микола Ковальчук 

Освітня програма

20.09.2013
16:00
Літературний майданчик

Презентація книги "Розмови з Богом"

Богдана Матіяш

Література

20.09.2013
16:00
Кінотеатр

Майстер-клас "MixTheatre"

Анатолій Черков, 6 level day

Освітня програма

20.09.2013
17:00
Вулична музична сцена

Проект Opening EthnoLab

ТаРута feat. Роман Коляда

Музика

20.09.2013
17:00
Камерна сцена

Концерт

Харківський гітарний квартет

Музика

20.09.2013
17:30
Co-working

Креатив-сесія "Бредокартинки"

Ірина Гетьман, Школа Візуальних Коммунікацій 

Освітня програма

20.09.2013
17:30
Кінотеатр

6 level day

Atomic Simao;  Viranda + Олексій Дмітрієв; FOTON71 + SWEETLO; Гапочка; Макс Дерський; Хамерман знищує віруси; Dj Galatar

Музика

20.09.2013
18:00
Театральна сцена

"БалетКІ" (Україна)

"Хореограф – Руслан Сантах 
Тривалість: 1 год"

Театр

20.09.2013
18:30
Камерна сцена

"Гогольревізор" (Росія)

Режисер – Віктор Рижаков, Вистава студентів Школи-студії МХАТ Тривалість: 2 год 

Театр

20.09.2013
18:30
Аудиторіум

Презентація поетичних книг Іздрика. За участі автора.

Модератор – Ірина Вікирчак, Meridian Czernowitz

Література

20.09.2013
18:30
Літературний майданчик

Гуцульські читання

 Василь Портяк, Іван Андрусяк, Василь Карп"юк і Мирослав Лаюк. Модератор Богдана Матіяш

Література

20.09.2013
18:30
Вулична музична сцена

Музично-поетичний проект "Жінки Гоголя"

Учасники: Павло Коробчук, Василь Карп'юк, Артем Полежака, Лесик Панасюк, Гєник Бєляков, Тарас Малкович
Учасниці: Олена Степаненко, Олена Герасим'юк, Світлана Поваляєва, Анна Малігон, Оксана Гаджій, Карина Тумаєва

Музика

20.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

" Концерт"

"Frost Nova,
Folksmashina, TGDM, Respect Your Mom"

Музика

20.09.2013
20:00
Літературний майданчик

Презентація книги "Вибране" Тадеуша Домбровськго

Василь Лозинський, Meridian Czernowitz, 2013

Література

20.09.2013
20:00
Аудиторіум

Відкритий лекторій Культурного Проекту: Лекція "InLab. Implementation of architectural ambitions"

Юрій Кайгородцев та Кирило Цуман,  KARarchitects/InLab

Освітня програма

20.09.2013
21:00
Велика музична сцена

Концерт AnyKey

Gangpol & Mit (Франція), Eat Rabbit (Франція), Banda Arkan (Україна)

Музика

20.09.2013
22:00
Камерна сцена

"Гогольревізор" (Росія)

Режисер – Віктор Рижаков, Вистава студентів Школи-студії МХАТ Тривалість: 2 год 

Театр

20.09.2013
23:59
Вулична музична сцена

Dub Splash

JAH FREE aka DUB ACTIVIST [London, UK]ECHO RANKS [London, UK]

Музика

21.09.2013
12:00
Co-working

Дитяча програма

"Ігрополіс"

Дитяча програма

21.09.2013
12:00
Аудиторіум

Дитяча програма

"Ігрополіс"

Дитяча програма

21.09.2013
13:30
Літературний майданчик

Майстерклас з переобладнання велосипеда на електропривід

Освітня програма

21.09.2013
14:00
Вулична музична сцена

УНІЖ-ЦЕХ

АртПоле

Музика

21.09.2013
15:00
Вулична музична сцена

Концерт

"Sleeping Bear,
Secret Avenue,
Krobak"

Музика

21.09.2013
15:00
Камерна сцена

Концертна програма "Танго і джаз"

юні скрипалі Тетяни Жмендак та Іллі Бондаренка

Музика

21.09.2013
15:00
Літературний майданчик

Воркшоп "Самвидат Валка №2. Концепція и реалізація"

Андрей Сакун, Олег Грищенко, Олена Старанчук, Творче об'єднання ВАЛ

Майстерня

21.09.2013
16:00
Кінотеатр

Літературно-музичний перформанс "Альберт, або Найвища форма страти"

"Юрій Андрухович, Уляна Горбачевська, Марк Токар,
Анатолій Бєлов, 
vj group «CUBE», Віктор Новожилов, Оля Михайлюк @АртПоле"

Театр

21.09.2013
16:30
Камерна сцена

Лекція Влада Троїцького

Освітня програма

21.09.2013
17:00
Co-working

Klastermass by Sekta

Андрій Чепурко "Майстерня художника як одна з форм апокаліпсису. Як позбутися" трупів ". Слава SlaSti" Вбити класику. Як з Гоголя зробити Моголь "

Освітня програма

21.09.2013
17:30
Кінотеатр

Erarta MOTION PICTURES.9 к/м

Кіно

21.09.2013
18:00
Вулична музична сцена

Концертна програма

 New Era Orchestra, Диригент – Тетяна Калініченко

Музика

21.09.2013
18:30
Літературний майданчик

Дискусія "Cередня температура по палаті: що зараз відбувається з сучасною українською літературою?"

Юрій Володарський, Олег Коцарев, Олександр Михед Модератор Ірина Славінська

Освітня програма

21.09.2013
18:30
Аудиторіум

Лекція "Sublime fun (private joy in being an architect)"

Рок Єреб (Словенія) архітектор Jereb&Budja architects, (Мова: англійська, переклад)

Освітня програма

21.09.2013
19:00
Кінотеатр

МолоДія

"фестиваль соціальної
відеореклами + Морква клаб"

Кіно

21.09.2013
20:00
Вулична музична сцена

Концерт

"The Space Cakes,
SALTO, Alarm Pressue"

Музика

21.09.2013
20:30
Літературний майданчик

Вечір "Люди погоди"

"Марк Лівін, Роман Штігер,
My Way"

Література

21.09.2013
20:30
Кінотеатр

Rover films і Wiz-Art

Кіно

21.09.2013
20:30
Театральна сцена

"Інтимне коло" (Іспанія)

Хореограф — Тереза Нієто Тривалість: 1 год 

Театр

21.09.2013
20:30
Камерна сцена

Проект "Концерт з Меркурія"

 Юхим Дишкант і Дмитро Москалець

Література

21.09.2013
21:00
Аудиторіум

Презентація книги Роберта Вальзера "Прогулянка" у перекладі Юрія Андруховича (Meridian Czernowitz, 2013). За участі Юрія Андруховича.

 Модератор – Ірина Вікирчак, Meridian Czernowitz

Література

21.09.2013
22:00
Кінотеатр

Презентація кліпу Дахи Брахи і PortMone «Ой, упав сніжок» (20хв.) Відео проект "ПЭС"(5хв.)

Кіно

21.09.2013
22:00
Вулична музична сцена

Концерт

Треш-шапито КА4 (Росія), Gutzul Magic Fundation (Росія-Україна)

Музика

21.09.2013
22:30
Кінотеатр

"Tyoploe Yabloko"

Аудіо: experimental funk and techno music
Відео: generativecinematics 
Line up: qod (live electronics)

Кіно

21.09.2013
22:30
Вулична музична сцена

Діско-панк мюзикл "Івушка"

 ВІА Кукли Клауса 

Музика

22.09.2013
12:00
Co-working

Дитяча програма

"Ігрополіс"

Дитяча програма

22.09.2013
12:00
Аудиторіум

Дитяча програма

"Ігрополіс"

Дитяча програма

22.09.2013
12:00
Театральна сцена

Театральний ярмарок

Театр

22.09.2013
12:00
Кінотеатр

Лекція "Навіщо і кому потрібен 3д принтер"

Фабберс

Майстерня

22.09.2013
12:00
Літературний майданчик

"Голоси та візії міста: поезія, музика, світлини"

Вікторія Осташ, Валентина Захабура, Антоніна Спірідончева, Володимир Осипенко, Леся Мручківська, Максим Меркулов, Михайло Невідомський та інші.

Література

22.09.2013
14:00
Кінотеатр

Презентація компанії Materialise: Чому 3D друк?

Майстерня

22.09.2013
16:00
Кінотеатр

Лекція: «Проголосуйте за наш театр, будь-ласка». Як митці шукають гроші.

Дан Воронов

Кіно

22.09.2013
16:00
Літературний майданчик

Лекція "Як соціальні мережі впливають на сучасну культуру та якість контенту"

Марк Лівін

Освітня програма

22.09.2013
17:00
Вулична музична сцена

Концерт

Stepan I Meduza, Катя Бабкіна + Антон Байбаков; Tanya_Tanya, Куку Шанель, HOBOT&Co

Музика

22.09.2013
17:00
Co-working

Klastermass by Sekta

 Настя Птічек "Екскурс у жіноче несвідоме і методи його приборкання". Аліна Копиця "Мистецтво збочень"

Освітня програма

22.09.2013
17:30
Кінотеатр

Лекція: "Все на власний кошт" (4 к/м)

Дмитро Захаревич

Кіно

22.09.2013
17:30
Літературний майданчик

Презентація видань видавництва "Електрокнига"

Антон Санченко, Яна Дубинянська, Олександр Михед, Ірина Цілик, Артем Захарченко

Література

22.09.2013
18:00
Камерна сцена

Концерт Національного камерного ансамблю "Київські солісти"

Диригент – Володимир Сіренко Солістка – Мирослава Которович

Музика

22.09.2013
18:30
Аудиторіум

Презентація книги "За чверть десята"

Юрій Макаров

Література

22.09.2013
19:00
Кінотеатр

Фільм «Мечта олигарха»

СИНЕ ФАНТОМ

Кіно

22.09.2013
19:00
Літературний майданчик

День Параджанова

Освітня програма

22.09.2013
20:00
Аудиторіум

Лекція "Генеалогія стосунків сучасного мистецтва та новітніх технологій"

Відкритий лекторій Культурного Проекту.
Пруденко Яніна, Кандидат філософских наук. Доцент та докторант кафедри культурології НПУ ім. М.П. Драгоманова

Освітня програма

22.09.2013
20:00
Театральна сцена

Спектакль "Глорія"

Україна
Режисер – Алла Федоришина
Тривалість: 50 хв

Театр

22.09.2013
20:30
Кінотеатр

Музично-театральний перфоменс «Красна Маланка»

Музично-театральний перфоменс

Кіно

22.09.2013
21:00
Театральна сцена

!!!!! Грандіозний фінал ГОГОЛЬFEST 2013

Перформанс LA PORTE D'OR
Режисер - Влад Троїцький, Валентин Цзин
Звук - Zavoloka
Відео - Tenpoints

Театр

22.09.2013
21:00
Камерна сцена

Вистава "Порожні люди"

Бізон

Театр

22.09.2013
22:00
Театральна сцена

Концерт

Hann with Gun

Музика

22.09.2013
22:00
Кінотеатр

Док кіно Яцек Блавут

Польський інститут

Кіно